POJIŠTĚNÍ

Žijeme v době, plné každodenních nástrah, přírodních vlivů, pracovních povinností a profesních či občanských odpovědností. Před nepříznivými následky zmíněných událostí Vás může částečně ochránit kvalitní zajištění veškerých rizik. Především těch, která ohrožují Vaše zdraví a majetek. Trh nabízí obrovské množství pojišťoven, jejich produktů a následných připojištění. Důležité však je veškeré možnosti také správně nastavit  a to vždy dle dané potřeby a životní situace. Tuto problematiku za Vás vyřešíme a vše pečlivě vysvětlíme.

Cestovní pojištění

Cestování se stává stále dostupnějším. Během několika hodin dokážete procestovat celou Evropu nebo se letecky dostat na druhý konec světa. Cestovatelům se tak otevřely nekonečné možnosti pohybu za poznáním, zábavou, sportem, ale i za prací a za podnikáním.

 

Avšak zdraví ovlivnit nedokážete a jestliže Vás potrápí během pobytu v zahraničí, může Vám cestování výrazně prodražit. Cestovní pojištění zahrnuje také řadů doplňujících služeb, které pomáhají předejít nepříjemným situacím, např. jestliže jste nuceni cestu na poslední chvíli zrušit nebo ztratíte svá zavazadla.

Životní pojištění

Každý den jste obklopeni spoustou sportovních aktivit, cestovními příležitostmi, civilizačními chorobami aj. V tom případě již životní pojištění nepředstavuje jakousi nesmyslnou položku ve Vašem měsíčním výpisu výdajů. Položku, jejíž obsahu málokdo rozumí a neví, v jakém případě ji využít. Avšak u spousty z Vás tento názor stále přetrvává. V takovém případě je potřeba zamyslet se nad smyslem tohoto zajištění.

 

Víte, že:

  • V nemoci prožijete v průměru 6 až 8 let života,
  • každý rok je diagnostikováno téměř 80 tisíc nových případů zhoubných novotvarů (každých 8 minut tak přibude 1 pacient),
  • nemoci pohybové soustavy jsou nejčastější příčinou invalidity a pracovní neschopnosti,
  • počet invalidních osob v ČR je výrazně vyšší než počet nezaměstnaných,
  • lékaři vystaví každoročně více než 1,3 milionu neschopenek a její průměrná délka je 45 dní,
  • přes 2 miliony lidí přijdou v ČR každoročně k lékaři s úrazem,

 

Pojistit lze nejen život, ale i úrazy, nemoci, invaliditu, neschopnost, hospitalizaci či ošetřování dětí. Díky tomu můžete značně snížit dopad na životní standard svůj a své rodiny, pokud byste se během života dostali do nepříznivé situace z výše uvedených důvodu. V případě, že máte vlastní rodinu, hypotéku či jiný úvěr, je tento druh pojištění nezbytností.

Pojištění majetku

Vlastní nemovitost, případně pak zařízená domácnost bývá zpravidla to nejhodnotnější, co z materiálního hlediska člověk má. Ať už se jedná o dům či byt, chalupu, garáž, stodolu, skleník, bazén, oplocení či zahradní architekturu, vždy tu hrozí riziko znehodnocení.

 

I když mnoho lidí říká: ,,Nikdy se mi nic nestalo…, nevěřím, že to funguje…, nemám teď na to peníze…, doma nic cenného nemám…, už pojištění mám a měnit nebudu…‘‘, k poškození může dojít mnoha způsoby, např. přírodním vlivem, živlem, poškozením zvířetem, vodovodním zařízením nebo třeba vandalem. Ve Vašich silách pak není připravit se na všechny tyto nepříjemnosti a stále dohlížet na svůj majetek.

 

Víte, že:

  • hasiči každoročně likvidují 20 000 požárů,
  • každoročně dojde zhruba k 7 000 případů vloupání do bytů či domů,
  • 7 500 jízdních kol končí v rukou zlodějů,
  • 46 % obyvatel má zkušenost s vytopeným bytem / domem.

 

Přesto více než čtvrtina našich obyvatel nemá svůj majetek žádným způsobem pojištěn (asi polovina tuzemských domácností a třetina rodinných domů). Každá pátá domácnost má smlouvu starší 12 let. Záleží Vám na Vašem majetku? Ozvěte se nám, abyste si byli jisti, že ho máte správně zajištěn.

Pojištění vozidel a řidičů

Pojištění vozidel patří mezi nejvyužívanější druhy pojištění a to především z důvodu, že tuto povinnost předepisuje zákon. Konkrétně se jedná o POVINNÉ RUČENÍ, jehož smysl spočívá v úhradě případných nákladů za újmu třetím osobám a to na zdraví či majetku. Díky HAVARIJNÍMU POJIŠTĚNÍ jste pak odškodněni v případě poškození či zničení Vašeho automobilu. Pojištění skel, zavazadel, sportovní výbavy, úrazové pojištění řidičů a pojištění právní ochrany pak patří mezi DOPLŇKOVÁ POJIŠTĚNÍ.

Pojištění firem a podnikatelů

Tato oblast zahrnuje komplexní pojištění podnikatelských rizik a majetku. Ať už se jedná o majetek movitý či nemovitý, zásoby na skladě, ceniny, dopravní prostředky, odpovědnost z provozované činnosti nebo pojištění jejich zaměstnanců. Jste drobným živnostníkem a nebo vlastníte velkou firmu? Pak se na nás obraťte, abychom Vám snížili náklady s pojištěním této činnosti a nebo zkvalitnili obsah pojištěných rizik.

Pojištění zvířat

Také máte doma čtyřnohého mazlíčka? Pak jistě víte, jak nákladná je návštěva u veterináře či případná jeho léčba nebo ošetření úrazu. Víte však, jak nákladná je škoda na zdraví či majetku, způsobená třetím osobám? Mnoho z Vás stále zapomíná na pojištění odpovědnosti zvířete. Pojištění zvířat poskytuje komplexní pomoc při řešení všech těchto nepříjemností.

Pojištění odpovědnosti

Za své jednání a činy nese každý z Vás plnou zodpovědnosti. Ať už způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku osobám v běžném občanském životě, svému zaměstnavateli při výkonu povolání a nebo v případě Vaší profesní činnosti jakožto živnostník. V každém případě se v této situaci můžete dostat do značných finančních potíží.

 

OBČANSKÁ ODPOVĚDNOST ZA ÚJMU

Toto pojištění nabízí pojistnou ochranu pro případ, když způsobíte újmu jiné osobě v běžném občanském životě nebo v souvislosti s držbou Vaší nemovitosti. Pojišťovna uhradí nejen újmu způsobenou přímo Vámi, ale také dalšími členy domácnosti i vašimi domácími zvířaty.

 

ODPOVĚDNOST PŘI VÝKONU POVOLÁNÍ

Pokud svému zaměstnavateli způsobíte při výkonu povolání škodu např. na jeho počítači, stroji, vozidle, výrobku a nebo svou neopatrností na zdraví jiných osob, může po Vás ze zákona žádat až čtyř a půl násobek Vaší hrubé mzdy. Při řešení těchto nepříjemností Vám může pomoci kvalitně sjednané pojištění.

 

PROFESNÍ ODPOVĚDNOST

Jste živnostník a nebo řídíte velkou společnost? Pak jistě dobře víte, jak málo stačí k tomu, aby došlo k nepříjemnostem, jakými mohou být: poškození klientova majetku při montáži, znehodnocení přepravovaného zboží, finanční újma kvůli chybě účetní, daňového poradce, advokáta, veterináře. Z praxe známe mnoho profesních chyb, před jejichž dopady však můžete být kryti.

Pojištění právní ochrany

Jedná se o službu, která Vám v případě potřeby zajistí kdekoliv a kdekoliv po světě advokáta, znalecké posudky, tlumočníka apod. Znáte někoho, kdo řešil komplikace během dopravní nehody, srážky s cyklistou či lyžařem, při úrazu v práci, během reklamování zakoupeného zboží, řešíte problém s nájemníkem aj.? Využijte své pojištění právní ochrany. Náklady na tyto služby plynou ze sjednané smlouvy.

Chráníme Vás i Vaši rodinu!

 

 

 

 

 

 

 

ZAJÍMÁ VÁS JESTLI MÁTE DOBŘE NASTAVENO POJIŠTĚNÍ?    ANO

BYDLENÍ

výstavba domu

koupě domu/bytu

rekonstrukce

pojištění domácnosti

pojištění nemovitosti

pojištění zvířat

ŽIVOT

rizika a úrazy

spoření na důchod

pojistka na blbost

bankovní účet bez poplatků

cestovní pojištění

odpovědnost pro zaměstnance

AUTO/MOTO

povinné ručení

havarijko

střet se zvěří

pojištění skel

motorky, čtyřkolky i traktor

vozík

FIRMY/PODNIKATELÉ

profesní odpovědnost

finanční způsobilost

pojištění zaměstnanců

pojištění majetku

firemní a podnikatelské úvěry

SPOŘENÍ

stavebko

penzijko

investování

spořicí účet

termínované vklady

PŮJČKY

na cokoliv

na bydlení

sloučení více půjček do jedné

lepší úrok pro stávající úvěr

expres půjčka

leasing

OSTATNÍ

finanční abeceda

hlášení pojistných událostí

chci lepší nabídku

na co si dát pozor

MGblog

reference

http://www.moneygarden.cz/wp-content/uploads/2017/04/cropped-MoneyGarden_LOGOTYP_barevny-gradient_RGB_pruhledny.png

 Telefon: +420 723 988 857    E-mail: info@moneygarden.cz   Web: www.moneygarden.cz

© 2017 MoneyGarden s.r.o. Všechna práva vyhrazena